Որոնել
Արխիվ
18.10.2018  16:20

Ըմբշամարտ. Կարպուշ Մելիքյանի անվան միջազգային հուշամրցաշարի հաղթողները

Արտաշատում կայացել է Հայաստանի վաստակավոր մարզիչ Կարպուշ Մելիքյանի հիշատակին նվիրված ազատ ոճի ըմբշամարտի պատանեկան XI միջազգային մրցաշարը։

Արտաշատի քաղաքապետ Կարեն Բենիամինյանը ողջույնի խոսքով դիմեց մասնակիցներին և հանդիսատեսին: Թիմային հաշվարկում հաղթողի կոչումը նվաճել է Արտաշատի թիմը, երկրորդ տեղը գրավել են Դաղստանցիները, երրորդ տեղը՝ Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջի սաները։

Մրցույթի հաղթողները և մրցանակակիրները

26 կգ
1) Գասպարյան Նարեկ (Արտաշատ)
2) Բունատյան Գոռ (Արտաշատ)
3) Ջիլավյան Հարություն (Ջրվեժ)
3) Մարտիրոսյան Մարտին (Արտաշատ)

29 կգ
1) Պետրոսյան Սաշա (Արտաշատ)
2) Սիմոնյան Լեոնիդ (Կոշ)
3) Հարությունյան Էրիկ (Ջրվեժ)
3) Մադաթյան Էրիկ (Աշխատանքային ռեզերվներ)

32 կգ
1) Գասպարյան Հայկ (Արտաշատ)
2) Հարությունյան Արման (Արտաշատ)
3) Գասպարյան Աշոտ (Գյումրի)
3) Գևորգյան Սամվել (Այգեստան)

35 կգ
1) Բեգոյան Սարգիս (Արտաշատ)
2) Գրիգորյան Արամ (Գյումրի)
3) Շիգլով Նիկոլայ (Մոսկվա)
3) Սողոյան Գոռ (Ջրվեժ)

45 կգ
1) Ամիրխանյան Վարդան (Աշխատանքային ռեզերվներ)
2) Հարությունյան Էդիկ (Ջրվեժ)
3) Ասատրյան Նարեկ (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)
3) Աբդուլաև Մագոմեդ (Դաղստան)

48 կգ
1) Բակալյան Արսեն (Աշխատանքային ռեզերվներ)
2) Միքայելյան Լևիկ (Արտաշատ)
3) Առուստամյան Նարեկ (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)
3) Դալլաքյան Ռոմիկ (Վանաձոր)

51 կգ
1) Մագոմեդով Բաշիր (Դաղստան)
2) Մխիթարյան Սերժ (Ազատան)
3) Շապիրով Մագոմեդ (Դաղստան)
3) Սահակյան Նվեր (Վանաձոր)

55 կգ
1) Խամիդով Ահմեդ (Դաղստան)
2) Իբոյան Կնյազ (Արշալույս)
3) Խանիև Մագոմեդ-Բաշիր (Դաղստան)
3) Ռետկո Մարիուս (Դաղստան)

60 կգ
1) Իսաև Ալիխան (Դաղստան)
2) Չալանդարով Աբդուլա (Դաղստան)
3) Հարությունյան Նորիկ (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)
3) Խազանատով Ռամզան (Դաղստան)

65 կգ
1) Մարգարյան Դավիթ (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)
2) Զաքյան Արտյոմ (Գյումրի)
3) Ղազարյան Տիգրան (Վանաձոր)
3) Խանիև Յուսուֆ (Դաղստան)

71 կգ
1) Պապիկյան Հայկ (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)
2) Յարիբեկյան Մենուա (Վանաձոր)
3) Մեհրաբյան Էրիկ (Ջրվեժ)
3) Առաքելյան Տիգրան (Օլիմպիական հերթափոխի պետական մարզական քոլեջ)

80 կգ
1) Բաբագուլյան Սահակ (Արտաշատ)
2) Բաբայան Լևոն («Հայաստան» մարզական միություն)
3) Լալայան Գարիկ (Արտաշատ)

ArmFootball.com


Soccerway.com

Հարցում
Քվեարկել են (0)  |  Այլ հարցում
Ամենաընթերցվածը

ամիս

շաբաթ

օր

Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: © ArmFootball.com 2018
Մեջբերումներ անելիս հղումը «ArmFootball.com»-ին պարտադիր է:
Գովազդատուներին 055 516 000