Որոնել
Արխիվ
22.08.2016  01:04

Ռիո-2016. Հայաստանի հավաքականի մարզիկների արդյունքները (լրացված)

Rating

Ձեր ուշադրությանն ենք ներկայացնում 31-րդ օլիմպիական խաղերում Հայաստանի պատվիրակների ելույթների արդյունքները:

 

Օգոստոսի 6 

02:15 - 06:00 - Բացման արարողություն 

 

21:30-23:59
Արթուր Դավթյան - մարմնամարզություն, հենացատկ - 11 տեղ, չհաղթահարեց որակավորման փուլը
Հարություն Մերդինյան - մարմնամարզություն, նժույգ - 4-րդ տեղ, անցավ եզրափակիչ
Որակավորում

 

17:00-20:00
Հովհաննես Դավթյան - ձյուդո, 60կգ - պարտվեց 1/8 եզրափակչում
Որակավորում

 

18:00-20:15 (նախնական` ժամը 18:30)
Արթուր Հովհաննիսյան - բռնցքամարտ 49կգ - պարտվեց ու ավարտեց ելույթները
1/16 եզրափակիչ. մրցակիցը` Սամուել Կարմոնա (Իսպանիա) 

 

Օգոստոս 7

18:30-20:00
Հուռի Գեբեշյան - մարմնամարզություն, բազմամարտ - 37-րդ տեղ
Որակավորում 

 

Օգոստոս 8

00:00-02:30 (նախնական` ժամը 01:00)
Վլադիմիր Մարգարյան - բռնցքամարտ, 69կգ - հաղթեց, դուրս եկավ հաջորդ փուլ
1/16 եզրափակիչ. մրցակիցը` Վինսթոն Հիլ (Ֆիջի) 

 

16:00-20:00
Հրաչիկ Բաբայան - հրաձգություն, 10 մ օդամղիչ հրացան - 24-րդ տեղ
Որակավորում

 

Օգոստոս 10

18:00-21:00 (նախնական` 18:30)
Արամ Ավագյան
- բռնցքամարտ, 56 կգ - հաղթեց, դուրս եկավ հաջորդ փուլ
1/16 եզրափակիչ. մրցակիցը` Արաշի Մորիսակա (Ճապոնիա)

 

18:00-21:00 (նախնական` 19:30)
Հովհաննես Բաչկով - բռնցքամարտ, 64 կգ - հաղթեց, դուրս եկավ հաջորդ փուլ
1/16 եզրափակիչ. մրցակիցը` Լուիս Արկոն (Վենեսուելա) 


22:30-00:30
Նազիկ Ավդալյան - ծանրամարտ, 69կգ - 5-րդ տեղ

 

Օգոստոս 11

02:00-04:00
Անդրանիկ Կարապետյան - ծանրամարտ, 77 կգ - վնասվածք ստացավ ու չշարունակեց պայքարը

 

18:00-21:00 (նախնական` 20:15)
Վլադիմիր Մարգարյան - բռնցքամարտ, 69կգ - չկարողացավ շարունակել մենամարտը վնասվածքի պատճառով
1/8 եզրափակիչ. մրցակիցը` Ռոնիել Իգլեսիաս (Կուբա) 

 

20:02-20:22
Վահան Մխիթարյան - Լող, 50մ ազատ ոճ - 47-րդ տեղ 85 մարզիկների պայքարում
Որակավորման փուլ 

 

Օգոստոս 12 

19:30-21:30 - Բ խումբ

Սոնա Պողոսյան - ծանրամարտ, 75 կգ - 3-րդ տեղ` Բ խմբում, ընդհանուր հաշվարկում` 10-րդ տեղ

 

20:02-20:35 

Մոնիկա Վասիլյան - Լող, 50մ ազատ ոճ - չմասնակցեց վնասվածքի պատճառով
Որակավորման փուլ 

 

Օգոստոս 13 

02:00-04:00
Առաքել Միրզոյան - ծանրամարտ, 85 կգ - վնասվածքի պատճառով չմասնակցեց հրում վարժությանը

 

03:20-06:25
Գոռ Ներկարարյան - աթլետիկա, հեռացատկ - չմասնակցեց, նրա անունը չկար մասնակիցների մեջ
Որակավորում 

 

Օգոստոս 14 

00:00-03:00 (նախնական` 00:45) 
Նարեկ Աբգարյան - բռնցքամարտ, 52 կգ - հաղթեց դուրս եկավ հաջորդ փուլ
1/16 եզրափակիչ. մրցակիցը` Ռոնալդ Սերուգո (Ուգանդա) 

 

17:00-20:00
Արսեն Ջուլֆալակյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  75 կգ - պարտվեց հենց առաջին գոտեմարտում ու դուրս մնաց պայքարից
Նախնական գոտեմարտեր 

 

18:00-21:45 (նախնական` 18:30)
Արամ Ավագյան - բռնցքամարտ, 56 կգ - պարտվեց ու դուրս մնաց պայքարից
1/8 եզրափակիչ. մրցակիցը` Մայքլ Քոնլան (Իռլանդիա) 

 

18:00-21:45 (նախնական` 20:00)
Հովհաննես Բաչկով - բռնցքամարտ, 64 կգ - պարտվեց ու դուրս մնաց պայքարից
1/8 եզրափակիչ. մրցակիցը` Հու Ցյան Սյուն (Չինաստան)

 

21:00-23:59 (նախնական` 22:34)
Հարություն Մերդինյան - մարմնամարզություն, նժույգթ - զբաղեցրեց 7-րդ տեղը
Եզրափակիչ

 

Օգոստոսի 15

16:30-19:10
Լևոն Աղասյան - աթլետիկա, եռացատկ - 36-րդ տեղ 48 մարզիկի պայքարում, չհաղթահարեց որակավորման փուլի արգելքը
Որակավորում 

 

16:30-19:10 (նախնական` 16:48 և 16:54)
Գայանե Չիլոյան, Դիանա Խուբասերյան - աթլետիկա 200մ վազք - զբաղեցրին համապատասխանաբար 66-րդ ու 67-րդ տեղերը 72 մարզուհիների պայքարում. չհաղթահարեցին որակավորման փուլի արգելքը
Առաջին փուլ 

 

17:00-20:00
Մաքսիմ Մանուկյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  85 կգ - պարտվեց մեկնարկային գոտեմարտում ու դուրս մնաց մրցաշարից
Նախնական գոտեմարտեր

 

Օգոստոսի 16

00:00-02:45 (նախնական` 01:00)
Նարեկ Աբգարյան - բռնցքամարտ, 52 կգ - պարտվեց ու դուրս մնաց մրցաշարից
1/8 եզրափակիչ. մրցակիցը` Հու Ցզյան Գուան

 

02:00-04:00 
Սիմոն Մարտիրոսյան - ծանրամարտ, 105 կգ - դարձավ օլիմպիական փոխչեմպիոն

 

03:15-05:50 (նախնական` 04:46)
Լիլիթ Հարությունյան - աթլետիկա, 400մ արգելավազք - 48 մարզուհիների պայքարում 48-րդ տեղ, դուրս չեկավ կիսաեզրափակիչ
Առաջին փուլ 

 

17:00-20:00
Արթուր Ալեքսանյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  98 կգ 
Նախնական գոտեմարտեր 

 

17:00-20:00
Միհրան Հարությունյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  66 կգ
Նախնական գոտեմարտեր

 

23:00-02:00
Արթուր Ալեքսանյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  98 կգ - դարձավ օլիմպիական չեմպիոն
Եզրափակիչ 

 

23:00-02:00
Միհրան Հարությունյան - հունահռոմեկան ոճի ըմբշամարտ,  66 կգ - դարձավ օլիմպիական փոխչեմպիոն
Եզրափակիչ 

 

Օգոստոսի 17

02:00-04:00
Գոռ Մինասյան - դարձավ օլիմպիական փոխչեմպիոն
Ռուբեն Ալեքսանյան - զբաղեցրեց 4-րդ տեղը

ծանրամարտ, 105+ 

 

03:15-05:50
Ամալյա Շառոյան - աթլետիկա, հեռացատկ - 38 մարզուհիների պայքարում 35-րդ տեղը, դուրս չեկավ եզրափակիչ
Որակավորում 

 

Օգոստոսի 19 

17:00-20:00

Գառնիկ Մնացականյան - ազատ ոճի ըմբշամարտ, 57կգ - պարտվեց առաջին գոտեմարտում ու դուրս մնաց պայքարից
Նախնական գոտեմարտեր 

 

Օգոստոսի 20

17:00-20:00
Լևան Բերիանիձե -  ազատ ոճի ըմբշամարտ, 125 կգ
Նախնական գոտեմարտեր 

 

23:00-02:00
Լևան Բերիանիձե -  ազատ ոճի ըմբշամարտ, 125 կգ - պարտվեց բրոնզե մեդալի համար գոտեմարտում, զբաղեցրեց 5-րդ տեղը
Եզրափակիչ 

 

Օգոստոսի 21

15:30-18:15
Դավիթ Սաֆարյան - ազատ ոճի ըմբշամարտ, 65 կգ - պարտվեց առաջին գոտեմարտում ու դուրս մնաց պայքարից
Նախնական գոտեմարտեր 

 

15:30-18:15
Գեորգի Կետոև - ազատ ոճի ըմբշամարտ, 97 կգ - պարտվեց առաջին գոտեմարտում ու դուրս մնաց պայքարից
Նախնական գոտեմարտեր 

 

02:15-06:00 - Փակման արարողություն

ArmFootball.com


Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են: © ArmFootball.com 2017
Մեջբերումներ անելիս հղումը «ArmFootball.com»-ին պարտադիր է:
Գովազդատուներին 060 511 511